Rugpjūčio 31, 2020

BTT Cloud komandos rugpjūčio mėnesio pergalės ir pasiekimai

Veisiejai, Alytaus pusmaratonis, Vilniaus plaukimo maratonas, LAF taurė

VEISIEJŲ ETAPAS

Rugpjūčio 22 d. BTT Cloud komanda dar gausesnėmis pajėgomis šturmavo Veisiejų triatlono trasas. Šiame nuostabiame Lietuvos krašte jau 5-us metus iš eilės tradiciškai vyko IV-asis Lietuvos triatlono taurės etapas.

Šiose varžybose aukščiausius asmeninius rezultatus pademonstravo Gediminas Pajėda, kuris olimpinės distancijos absoliučioje įskaitoje užėmė 2-ąją vietą ir triatlone debiutavusi  šiuolaikinės penkiakovės olimpietė Ieva Serapinaitė, kuri sprinto distancijos moterų absoliučioje įskaitoje užėmė 3-iąją vietą. Kiti komandos draugai taip pat džiaugėsi asmeniniais rekordais ir stabiliai gerėjančiais rezultatais. Tai parodė ir tai, kad šiame etape BTT Cloud triatlono komanda surinko rekordinį taškų skaičių, net 6951 ir tarp visų klubų užėmė 2-ąją vietą.

„Sunku viso alinančio sezono metu, kai dėl pandemijos yra suspaustas varžybų grafikas ir reikia daug jėgų reikalaujančiose triatlono varžybose startuoti kas 2 savaites, išlaikyti aukštą sportinę formą. Todėl labai džiugu, kad daugelis komandos draugų vis dar gerina rezultatus, na, o kurie jau yra šiek tiek pavargę nuo varžybų maratono, vis dar laikosi įsikabinę į aukštą sportinę formą“, sako BTT Cloud triatlono komandos vadovas Mantas Jonikas.

LIETUVOS LENGVOSIOS ATLEKTIKOS FEDERACIJOS TAURĖS VARŽYBOS

Rugpjūčio 22 d. vienas BTT Cloud komandos lyderių Jaunius Strazdas dalyvavo atvirose Lietuvos Lengvosios atletikos federacijos taurės varžybose, 3 km distancijoje, kurią įveikė viršgarsiniu greičiu – per 8 min. 43 sek. ir užėmė labai aukštą 2-ąją vietą.

VILNIAUS PLAUKIMO MARATONAS

Rugpjūčio 29 d. kitas BTT Cloud komandos lyderis ir kitas Strazdas, Povilas Strazdas, dalyvavo Vilniaus plaukimo maratono 5 km plaukimo distancijoje, kurią įveikė per 59 min. 56 sek. ir laimėjo absoliutaus nugalėtojo titulą! Auksas ir 1 vieta!

ALYTAUS PUSMARATONIS

Rugpjūčio 30 d. Jaunius Strazdas grįžo prie bėgimo batelių ir kartu su Latvijos ir Lietuvos bėgimo olimpiečiais dalyvavo Alytaus pusmaratonio bėgime, 21,1 km distancijoje. Alytaus trasą Jaunius įveikė per 1 val. 11 min., sumalė į miltus savo asmeninį rekordą ir užėmė labai aukštą 3-iąją vietą!