EN
Rugpjūčio 2, 2022

Lenovo džiugina X1 serijos gerbėjus – dabar ADP One draudimas nemokamai!

ADP One - įrangos apsauga nuo netikėtų iššūkių!

Gera žinia norintiems įsigyti patikimuosius Lenovo X1 serijos modelius, nes dabar kartu su įsigyjamu kompiuteriu NEMOKAMAI gaunate ADP (Accidental Damage Protection) One draudimą. Oficialūs Lenovo partneriai kviečia neapsiriboti standartine garantija ir pasinaudoti galimybe turėti tokį įrenginio draudimą, kuris galios net mažiausiai tikėtino gedimo atveju.

Su ThinkPad X1 serija - ADP One NEMOKAMAI!

Lenovo X1 serija garsėja patvarumu, kurį ne kartą yra išmėginęs Lenovo ambasadorius ir Dakaro lenktynininkas Benediktas Vanagas. Štai Benedikto mėgstamiausiems ThinkPad X1 Carbon serijos modeliams yra tekę pabūti -20 laipsnių šaltyje ir gerokai pasikratyti ekstremaliuose lenktynių ruožuose, tačiau šie kompiuteriai atlaiko visus jiems metamus išbandymus.

Beje, šie Benedikto testai toli gražu nėra vieninteliai ekstremalūs išmėginimai – patys gamintojai X1 serijos testavimams skiria ypatingą dėmesį. Net 12 kariuomenės standartų išbandyti kompiuteriai puikiai veikia mechaninio šoko, slėgio, radiacijos ir pan. sąlygomis. Tačiau net ir labiausiai patikima įranga neužtikrina, kad jos savininkas nesusidurs su nenumatytais iššūkiais. Būtent todėl svarbu tinkama draudimo paslauga pasirūpinti iš anksto.

Skirtingai nei įprasta garantija, dabar nemokamai su kiekvienu Lenovo X1 kompiuteriu suteikiamas ADP One draudimas užtikrina, kad įrenginiu bus pasirūpinta net esant gedimui ne dėl gamintojo kaltės.

ADP One draudimas padeda tokiais atvejais jei kompiuterį netyčia „pavaišinate“ puodeliu rytinės kavos, jis sugenda dėl elektros įtampos svyravimų ar atsitiktinai nukrenta, o integruotas LCD ekranas dūžta. Ar verta dar priminti, kiek daug tokių situacijų nutinka net ir labiausiai saugant savo įrenginį, ypač darbuojantis namuose?

ADP One draudimas suteikia galimybę įrenginio savininkui vieną kartą per visą laikotarpį registruoti gedimą. Svarbu ir tai, kad turintiems ADP One draudimą X1 serijos modeliams gedimo atveju pagalbą suteikia profesionalai, atliekantys garantinį remontą, todėl nereikia sukti galvos dėl papildomų sąlygų ar mokesčių.

ADP One - Lenovo oficialių serviso partnerių teikiamas draudimo pasiūlymas, kuris apsaugo klientų Think produktus nuo netikėtų iššūkių, tokių kaip:

- Atsitiktinis įrenginio kritimas

- Įrenginio aplaistymas skysčiu

- Ekrano dūžis

- Gedimai dėl elektros įtampos svyravimo

- Struktūriniai gedimai naudojant įrenginį pagal paskirtį.

LABAI SVARBU!

Nuo 2022 m. liepos 1 dienos Lenovo ADP One draudimu už papildomą 30 EUR mokestį galima drausti didžiąją dalį Lenovo verslo nešiojamųjų kompiuterių serijų: L, E ir kitas. Jokių franšizių ir laiką ryjančių draudimo dokumentų. Kompiuterį per kelias dienas Jums sutaisys Lenovo autorizuoti serviso centrai.

Būtinos sąlygos – kompiuteris turi būti įsigytas su 36 mėnesių garantija ir draudimas turi būti užregistruotas per 90 dienų nuo kompiuterio įsigijimo.

Jei nuo kompiuterio pirkimo nepraėjo 90 dienų, didžiausias Baltijos šalyse Lenovo partneris pagal pardavimus verslui Skaylink Jums gali padėti su garantijos pratęsimu ir ADP One registracija, net jei Jūsų ThinkPad ar ThinkBook pirktas ne pas mus.

Susisiekite ir mūsų specialistai padės išsirinkti Jūsų poreikius geriausiai atitinkančią Lenovo kompiuterinę įrangą bei patars visais įrangos draudimo klausimais.

ADP One – vertingas pasirinkimas!

VISKAS IŠ VIENŲ RANKŲ. Įrenginio remontą atlieka tie patys serviso centrai, kurie atlieka įrenginio garantinį remontą.

JOKIŲ PAPILDOMŲ SĄLYGŲ. Nėra jokios išskaitos (franšizės) sugadinus įrenginį.

JOKIŲ PAPILDOMŲ IŠLAIDŲ. Visiškai eliminuoti galimi kaštai, kurie atsirastų dėl nenumatytų priežasčių, netyčia darbo metu sugadinus įrenginį.

Susisiekite su mumis

Pasirinkite kaip norite su mumis susisiekti. Galite rezervuoti susitikimą arba galite gauti individualų pasiūlymą. Gavę užklausą susisieksime su jumis per 1 d.d.

Nereikia investuoti į kompetenciją ir motyvaciją
Mokate tik už atliktus darbus
Tiksliai planuojamos, fiksuotos išlaidos IT infrastruktūros išlaikymui
Absoliutus lankstumas valdant paslaugų apimtį pagal poreikį
Ačiū. Jūsų žinutę gavome, susisieksime kaip galima greičiau.
Kažkas ne taip. Bandykite dar kartą.
Ačiū. Jūsų žinutę gavome, susisieksime kaip galima greičiau.
Kažkas ne taip. Bandykite dar kartą.
Ačiū. Jūsų žinutę gavome, susisieksime kaip galima greičiau.
Kažkas ne taip. Bandykite dar kartą.
Ačiū. Jūsų žinutę gavome, susisieksime kaip galima greičiau.
Kažkas ne taip. Bandykite dar kartą.
„Patikimas partneris, kurį galiu rekomenduoti.“
„Džiaugiamės bendradarbiaudami su aukštos kompetencijos partneriu.“
„Turime IT partnerį, kuris žino, ką daro.“

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiprenumeravote!
Klaida! Bandykite dar kartą.

Prenumeruokite BTT Cloud naujienlaiškį ir gaukite tikrai specialius pasiūlymus pirmieji!

Naujienlaiškis

Prenumeruokite BTT Cloud naujienlaiškį ir gaukite tikrai specialius pasiūlymus pirmieji!

Ačiū, kad užsiprenumeravote!
Klaida! Bandykite dar kartą.
EN