„BTT Cloud“ tapo platininiu „Lenovo“ partneriu

Naujuosius metus „BTT Cloud“ komanda pradėjo su naujais titulais – didžiausias pasaulyje asmeninių kompiuterių gamintojas „Lenovo“ suteikė „BTT Cloud“ platininio partnerio statusą. Tai aukščiausias „Lenovo“ suteikiamas partnerystės statusas. Ši kartelė „BTT Cloud“ komandos pastangų dėka buvo perlipta per kiek daugiau nei metus – auksiniu partneriu „BTT Cloud“ tapo 2017 m. rugpjūtį.

Adas Liubancas, „Lenovo“ verslui skirtų kompiuterių pardavimų vadovas Baltijos šalims

„2018 metais „BTT Cloud“ fiksavo rekordinį „Lenovo“ verslui skirtų kompiuterių pardavimų augimą – lyginant su metais anksčiau, jų apyvarta išaugo daugiau nei 3 kartus. Kartu turėjome ne vieną iniciatyvą, kuri padėjo vartotojams pateikti geriausius „Lenovo“ sprendimus ir išspręsti jų problemas. Tai partneris, kuris aiškiai supranta partnerystės naudas ir mes labai džiaugiamės, kad „BTT Cloud“ tapo „Lenovo Platinum“ partneriu. Tęsdami dar stipresnę ilgalaikę partnerystę, „BTT Cloud“ klientams ir toliau teiksime geriausius sprendimus verslui“, – kalbėjo Adas Liubancas, „Lenovo“ verslui skirtų kompiuterių pardavimų vadovas Baltijos šalims.

Ervin Rizgelis
Ervin Rizgelis, „BTT Cloud“ pardavimų projektų vadovas

„Lenovo“ dėka kompiuterių pardavimas tapo viena pagrindinių „BTT Cloud“ stiprybių, suteikianti realią pridėtinę vertę mūsų klientams. Daugumą įsigytų kompiuterių ne tik paruošiame darbui, bet ir vėliau prižiūrime jų veikimą, todėl kokybiška „Lenovo“ įranga klientams padeda dirbti efektyviau bei sumažina įrangos priežiūrai skiriamus kaštus. Platininis „Lenovo“ statusas mūsų klientams garantuos dar geresnes kainas ir galimybę naujausią „Lenovo“ įrangą išbandyti pirmiems“, – pasiekimu džiaugėsi už įrangos pardavimus atsakingas pardavimų projektų vadovas Ervin Rizgelis.

„BTT Cloud“ suteiktas platininio partnerio statusas – tai ne tik augimo, bet ir aukštų kompetencijų įvertinimas. „BTT Cloud“ specialistų žinios ir konsultacijos pasitarnaus ne tik renkantis naują kompiuterį, bet ir įsigyjant kitą sklandžiam darbui reikalingą įrangą. Susisiekite su Pardavimų skyriumi el. paštu pardavimai@bttcloud.com arba telefonu +370 615 14 313.

No items found.

Pasidalinkite:

Paskelbta:

Sausio 7, 2018

Autorius:

Kategorija:

Naujienos

Registruokitės ir gaukite naujienas

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Užsisakykite naujienlaiškį

Thank you! Subscription confirmed.
Oops! Something went wrong while submitting the form.