„BTT Cloud“ tapo sidabriniu „Veeam“ partneriu

Vos prieš keletą dienų „BTT Cloud“ buvo suteiktas „Veeam“ sidabrinio partnerio statusas. „Veeam“ – tai pasaulinėje rinkoje lyderiaujantis duomenų apsaugos ir jų atstatymo sprendimų teikėjas, su kuriuo „BTT Cloud“ bendradarbiauja jau keletą metų, nuolatos kelia savo kompetencijas, gerai išmano praktines „Veeam“ pritaikymo galimybes bei gali klientams pasiūlyti jų poreikius atitinkančius sprendimus, ženkliai sumažinančius duomenų praradimo rizikas.

„Pažangūs „Veeam“ sprendimai padeda apsaugoti pagrindinį kiekvienos įmonės turtą – informaciją, tad tapimas „Veeam“ sidabriniu partneriu tiek mums, tiek mūsų klientams reiškia, jog esame toli pažengę duomenų saugumo sprendimų taikymo kelyje, o nuo šiol galėsime pasiūlyti ir dar platesnį šio tiekėjo sprendimų spektrą. Džiaugiamės ir vertiname šią partnerystę“, – kalbėjo „BTT Cloud“ vadovas Donatas Zaveckas.

Norėdami sužinoti daugiau apie „Veeam“ duomenų saugumo produktus bei kaip jie gali pasitarnauti versle, susisiekite su „BTT Cloud“ specialistais, kurie atsakys į visus rūpimus klausimus.

No items found.

Pasidalinkite:

Paskelbta:

Rugpjūčio 7, 2018

Autorius:

Ieva Puodžiukaitė

Kategorija:

Naujienos

Registruokitės ir gaukite naujienas

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Užsisakykite naujienlaiškį

Thank you! Subscription confirmed.
Oops! Something went wrong while submitting the form.