Ervin Rizgelis: kaip išsirinkti tarnybinę darbo stotį?

Dirbantys su dideliais informacijos kiekiais, kompleksiniais dizaino elementais, 3D modeliais, inžineriniais brėžiniais ir kitais daug pajėgumų reikalaujančiais failais naudoja padidintos galios ir patikimumo kompiuterius (angl. Workstation), kurie sukurti didelio našumo reikalaujančioms užduotims vykdyti.

Ar žinojote, kad kas ketvirtas Lietuvoje parduodamas Lenovo Workstation yra iš BTT Cloud?

“Komplektuojant ir konfigūruojant tarnybinę darbo stotį svarbu atsižvelgti į kliento kasdienio darbo specifiką, naudojamą programinę įrangą ir galybę parametrų. Kitaip gali būti taip, kaip su nauju galingu automobiliu, kuriam vairuotojas iš nežinojimo bando uždėti traktoriaus ratus ir stebisi, kad nevažiuoja”, sako BTT Cloud pardavimų projektų vadovas Ervin. Rizgelis.

Lenovo yra absoliutus tarnybinių darbo stočių lyderis pasaulyje, nes svarbi ne tik techninė pusė, tačiau ir sklandus programinės įrangos veikimas, kuris užtikrinamas bendradarbiaujant su lyderiaujančiais programinės įrangos kūrėjais.

“BTT Cloud šiandien parduoda daugiausiai Lenovo tarnybinių stočių Lietuvoje. Mūsų klientai žino, kad stengiamės pasiūlyti įrangą, kuri pateisina lūkesčius, kurios nereikia nuolat vežti į garantinį ir kuri veikia, nekeldama jokių problemų nei klientui, nei mums”, sako Ervin Rizgelis.

BTT Cloud – vieninteliai lietuviai sertifikuoti kaip "Lenovo Workstation Expert" specialistai, įrodę savo patirtį ir žinias komplektuojant, konfigūrjuojant ir parduodant tarnybines darbo stotis.

Daugiau apie Lenovo Workstation rasite čia.

No items found.

Pasidalinkite:

Paskelbta:

Sausio 31, 2020

Autorius:

Kategorija:

Naujienos

Registruokitės ir gaukite naujienas

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Panašūs straipsniai

Panašių straipsnių nerasta

Užsisakykite naujienlaiškį

Thank you! Subscription confirmed.
Oops! Something went wrong while submitting the form.