IT specialistų ieškosime Japonijoje?

Kol Lietuvoje nerimsta kalbos apie specialistų „štampavimą“ bei perteklinių specialybių kūrimą, Japonijoje problemą bandoma spręsti drastiškais būdais – atsisakoma humanitarinių mokslų.

Kol Lietuvoje nerimsta kalbos apie specialistų „štampavimą“ bei perteklinių specialybių kūrimą, Japonijoje problemą bandoma spręsti drastiškais būdais – atsisakoma humanitarinių mokslų. 17 aukštųjų mokyklų paskelbė apie visišką humanitarinių programų panaikinimą, 9 universitetai atsisakė mažiau populiarių humanitarinių mokslo programų. Tikėtina, kad greitu metu teisininkus, politologus, sociologus, meno žinovus ir kitus humanitarinių krypčių specialistus Japonijoje keis rinkoje populiaros inžinerinės ir kitos tiksliųjų mokslų specialybės.

Žurnalas „Time“ rašo, kad valstybinės aukštosios mokyklos taip sureagavo į Hakubuno Shimomuros oficialių laišką, raginantį susitelkti į žinių sritis kurios geriau atitinka visuomenės poreikius. Ar toks drastiškas sprendimas užtikrintų ir Lietuvos absolventų įsitvirtinimą darbo rinkoje bei išspręstų IT specialistų trūkumo problemą? 

Tikimės Lietuvai neteks imtis tokių drastiškų švietimo sistemos sprendimų bei skatiname Lietuvos jaunimą išbandyti save studijuojant tiksliųjų mokslų specialybes. Primename, kad BTT Group yra Kazimiero Simonavičiaus universiteto partnerė ir visiems pasirinkusiems bakalauro studijų programą „Interneto inžinerija“ suteikia praktikos galimybę savo įmonėje. Daugiau apie Kazimiero Simonavičiaus universitetą.

 

Užklausas dėl praktikos ar darbo galimybių BTT Group įmonėje siųskite adresu hr@btt.lt

No items found.

Pasidalinkite:

Paskelbta:

Spalio 22, 2015

Autorius:

Kategorija:

Naujienos

Registruokitės ir gaukite naujienas

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Panašūs straipsniai

Panašių straipsnių nerasta

Užsisakykite naujienlaiškį

Thank you! Subscription confirmed.
Oops! Something went wrong while submitting the form.