Microsoft Office Home & Business 2013/2016, ką naudinga žinoti.

Microsoft Office, be abejonės, yra populiariausias pasaulyje biuro programų rinkinys. Nors ir sulaukiantis kritikos dėl nemažos kainos, naudojamas versle kaip garantas, kad viskas veiks greitai ir „kaip priklauso“.

„Microsoft Office“, be abejonės, yra populiariausias pasaulyje biuro programų rinkinys. Nors ir sulaukiantis kritikos dėl nemažos kainos, naudojamas versle kaip garantas, kad viskas veiks greitai ir „kaip priklauso“.

Šiame trumpame įraše aptarsiu „Microsoft Office Home & Business 2013/2016“ licencijas dėžutėse, turinčias Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote programas. Nesigilinsiu į funkcionalumą (dažniausiai vartotojai jį puikiai žino, o norint daugiau informacijos, ją pateikia „Microsoft“ svetainė

Labiau atkreipsiu dėmesį į licencijavimą, kuris su 2013 ar 2016 metų versijomis yra naudingesnis vartotojui, nei buvo anksčiau. Tai, plius „Microsoft“ taikoma speciali kainodara Baltijos regionui, gali dvejojančius vartotojus galutinai padrąsinti atsinaujinti/pradėti legaliai naudoti „MS Office“ programinės įrangos paketą. Taigi, „MS H&B 2013“ ir „MS H&B 2016“ privalumai, aiškiai ir trumpai:

• Klientui naudingesnis licencijavimas. Svarbiausia naujovė – galimybė perkelti turimą licenciją į to paties vartotojo kitą kompiuterį. Vienu metu vienas aktyvus licenciją naudojantis kompiuteris, kurį galima keisti ne dažniau nei kas 90 dienų. Anksčiau, pavyzdžiui su 2010 versija, kompiuteriui sugedus, Office licencija mirdavo kartu su juo. Dabar, turint „Office 2013“ ar "Office 2016", galima planuoti naujo kompiuterio įsigyjimą, pamirštant kaštus už šio tipo programinę įrangą.

• Nemokamas kalbos tikrinimas. Jei anksčiau už kalbos taisymo įrankį „Microsoft Proofing Tools“ tekdavo sumokėti, su 2013 ar 2016 „MS Office“ versijomis tai – visiška nemokama.

• Neribotos trukmės licencija. Vis populiarėjant „Microsoft Office 365“ programinei įrangai, vartotojai dažnai pasimeta, kiek galioja „MS H&B 2013“ ar „MS H&B 2016“. Skirtingai nei prenumeratos principu veikianti „Office 365“, įsigyjus vieną iš šių licencijų, apie pratęsimo mokesčius galima negalvoti. 

Pabaigai norėčiau priminti, kad „BTT Group“ visada pateiks geriausius pasiūlymus verslui, tiek Microsoft, tiek kitiems IT produktams. 

No items found.

Pasidalinkite:

Paskelbta:

Liepos 16, 2015

Autorius:

Kategorija:

Naujienos

Registruokitės ir gaukite naujienas

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Panašūs straipsniai

Panašių straipsnių nerasta

Užsisakykite naujienlaiškį

Thank you! Subscription confirmed.
Oops! Something went wrong while submitting the form.